wspieram

Sesje Resonant Healing

Masz czasem wrażenie, że trudno Ci zrozumieć samego/samą siebie? Chcesz zrozumieć swoje uczucia, potrzeby lub swoje reakcje względem innych, a jednak masz poczucie, że coś ważnego Ci umyka? A może zauważasz, że pewne sytuacje czy schematy w Twoim życiu się powtarzają i jednocześnie marzysz o tym by je zmienić i żyć pełnią?

Resonant Healling / Resonant Language to metoda skupiona na budowaniu bezpiecznej przestrzeń, w której można odkrywać to, co dla nas ważne i przyglądać się temu, co w nas naprawdę żywe. Metoda ta integruje wiele obszarów neuronauki by zaproponować nam specyficzny sposób życzliwego towarzyszenia sobie lub innym w codziennym życiu. Tzw. życzliwe towarzyszenie oparte jest na dostrojeniu, uważności i empatii.

Jak to wygląda w praktyce?

Badania naukowe pokazują jak istotne dla jakości naszego życia i uzyskania dostępu do naszego potencjału jest doświadczenie ciepła, życzliwości oraz bezpiecznych dla nas relacji. Mając te jakości obecne w swoim życiu jesteśmy gotowi później nadal dawać je sobie i innym ludziom.

Sesje Resonant Healing / Resonant Language nie są psychoterapią i jej nie zastępują. Stanowią one głęboką pracę wewnętrzną, dzięki której możliwa jest transformacja ważnych dla nas obszarów w pracy i w życiu.

Pojedyncza sesja trwa ok. 75-90 minut

Sesje zazwyczaj odbywają się zdalnie

Istnieje możliwość spotkań osobistych w moim gabinecie (osiedle Port Praski w Warszawie) lub innym miejscu, które wspólnie ustalimy

w

Pracuję w języku polskim i angielskim

Umówmy się
na sesję Resonant Healing

Na każdą wiadomość staram się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych