wspieram

Resonant Healing 

„Resonant Heling lub Resonant LanguageTM to podejście, które pomaga uczynić własny mózg przyjemniejszym miejscem do życia”
Sarah Peyton – autorka Resonant Healing

Podejście Resonant Heling lub Resonant LanguageTM bazuje w swojej praktyce na neuroplastyczności mózgu – to dzięki niej jesteśmy w stanie aktywnie wpływać na swój dobrostan. Neurony tworzą zupełnie nowe połączenia między swoimi gałęziami, a poprzez nasze działania (praktyki, sesje, terapię itp.) mogą pojawić się wzmocnione połączenia bardziej służące naszemu zdrowiu, dobrostanowi, relacjom. Zwiększamy naszą zdolność do samozachwytu i rezonansu, bez względu na to, ile mamy lat, bez względu na nasze predyspozycje genetyczne i bez względu na to, jak bardzo czujemy się złamani.

Neuroplastyczność jest prawdziwa

Zachwycające prawda!? Nieustająco jestem w zachwycie nad możliwościami jakie stoją przed nami w kontekście pracy z trudnymi momentami w naszym życia, jakie daje nam podejście Sarah.

 

Twórczyni Resonant Heling/Resont LanguageTM napisała:

Czy wiesz, że nasze emocje mają swoje wibracje a nasze ciała wibrują emocjami?
To spostrzeżenie przychodzi do nas dzięki pracy Jaaka Pankseppa i jego badaniom nad obwodami emocji i motywacji u ssaków.

 

Aby naprawdę zrozumieć rezonans, musimy zrozumieć, że nasze ciała AKTYWNIE wibrują pod wpływem emocji. Złość porusza nas w inny sposób niż smutek. Jesteśmy wprowadzani w stany emocjonalne, które mają cechy rozpoznawalne dla innych ludzi… o ile ci ludzie nie zatrzymują swoich wibracji w odpowiedzi na innych.

Umiejętność dostrajania się do siebie samego/siebie samej i innych jest jednym z piękniejszych darów jaki możemy dać, bo pomaga nam nauczyć się, jak nie odwracać się od siebie i od innych lecz budować głębokie połączenia na poziomie człowieczeństwa.

I choć rezonowanie czy emocjonalne dostrajanie jest tak cenne i co więcej naturalne i potrzebne to wcale nie jest łatwe i powszechne. Na wiele sposobów sami je blokujemy.

Resonant Healing Sarah Peyton

Jak można doświadczyć Resonant Healing/Resonant Language:

W Polsce i innych krajach jest można skorzystać ze wsparcia certyfikowanych przez Sarah Peyton praktyczek i praktyków Resonant Healing. Aktualną listę znajdziesz tutaj: https://resonanthealing.pl/

 Najbliższe wydarzenia związane z Resonant Healing/Resonant Language:

  • Marzec 2025 | Resonant Healing – wprowadzenie do języka rezonowania Sarah Peyton – RHP cz. 1
    – zobacz –
  • Wrzesień 2024 | Warsztaty wyjazdowe Resonant Healing wprowadzenie do języka rezonowania opracowanego przez Sarę Peyton –  cz. 1
    – zobacz –
  • Listopad2024 | Roczny kurs Resonant Healing
    – zobacz –

Marzec 2025 | Resonant Healing – wprowadzenie do języka rezonowania Sarah Peyton – RHP cz. 1
– zobacz –

Listopad 2024 | Roczny kurs Resonant Healing
– zobacz –

Wrzesień 2024 | Warsztaty wyjazdowe Resonant Healing – wprowadzenie do języka rezonowania opracowanego przez Sarę Peyton –  cz. 1
– zobacz –

Wykłady z Sarah Peyton tłumaczone na język polski

Sarah Peyton przedstawia „Model mózgu według Daniela Siegela”

Sarah Peyton przedstawia „Model mózgu według Daniela Siegela”

Niezwykły wykład prowadzony przez Sarah Peyton - certyfikowaną trenerkę Porozumienia bez Przemocy, posiadającą ponad 10 letnie doświadczenie w empatycznej komunikacji. Sarah Peyton przedstawia "Model mózgu według Daniela Siegela" - jest to fragment wykładu, który...